Licėjus – Tarptautiškiausia bendrojo ugdymo sektoriaus mokykla

2020 m. rugsėjo 24 d. atvirame viešbučio „Pacai“ kieme įvyko kasmetinis šventinis „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginys, kurį organizavo Švietimo mainų paramos fondas.

Renginyje įvertinti ir apdovanoti geriausi programų „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektai. Taip pat buvo apdovanotos ir tarptautiškiausios švietimo institucijos, gausiausiai ir kokybiškiausiai vykdžiusios mobilumo projektus. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjui,  įvertintam kaip Tarptautiškiausia bendrojo ugdymo sektoriaus mokykla, įteiktas sertifikatas ir speciali „Kokybės konkurso“ statulėlė.

Susirinkusius svečius sveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė ir švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė. Mintimis apie šiuolaikinės visuomenės transformaciją, pandemiją bei „Erasmus+“ programos galimybes dalinosi Lietuvos socialinių tyrimų centro direktorius prof. Boguslavas Gruževskis. Projektą „Mokyklos eina“ pristatė ir aktyviai jame dalyvauti skatino Lietuvos lengvosios atletikos čempionė, žurnalistė, televizijos laidų vedėja, įvairių sporto projektų iniciatorė Vlada Musvydaitė.

Dėkojame Fondui už suteiktas galimybes augti ir tobulėti bei visai licėjaus bendruomenei, nuosekliai ir sėkmingai įgyvendinančiai tarptautinės programos „Erasmus+“ projektus!

 

Plačiau apie apdovanojimų renginį https://www.smpf.lt/lt/apdovanoti-kokybes-konkurso-2020-nugaletojai/

Skip to content