Tarptautinis eTwinning seminaras “Multilateral contact seminar“ Izmire

VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja Rūta Filončikienė, pateikusi paraišką Švietimo mainų ir paramos fondui, laimėjo konkursą vykti į programos „eTwinning“ seminarą “Multilateral contact seminar”, kuris vyko Izmiro mieste, Turkijoje. Šių metų balandžio 18-20 dienomis mokytoja dalyvavo tarptautiniame daugiau nei 100 Europos mokytojų sulaukusiame eTwinning seminare.

Tarpkultūrinio seminaro metu mokymuose dalyvavę mokytojai įgijo daug žinių apie naujausių technologijų panaudojimą ugdymo procese (pristatyti įvairūs IKT įrankiai, kai kurie praktiškai išbandyti), bendravo tarpusavyje, todėl susirado partnerių projektams, o kartu ir susipažino su šalies tradicijomis, papročiais ir kultūra.

Seminaro metu R. Filončikienė kartu su partneriais iš Graikijos, Slovakijos, Italijos, Albanijos ir Turkijos užregistravo eTwinning erdvėje du naujus projektus „Language as a bridge“ ir „Insight into the cultural similarities and differences“. Projektų tikslai – skatinti mokinių motyvaciją, norą keistis informacija ir idėjomis su bendraamžiais iš kitų šalių, lavinti tarpkultūrinius, kalbinius, bendravimo įgūdžius naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, ugdyti skaitmeninius mokinių gebėjimus.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.