Šv. Velykų belaukiant

Licėjaus 4a klasės mokiniai kovo mėnesį rūpestingai ir atsakingai ruošėsi Šv. Velykoms. Per dailės pamokas vaikai gamino spalvingus velykinius atvirukus, kuriais per šventes pradžiugino savo artimuosius. Ketvirtokai taip pat sužinojo daug naujo apie tautinius raštus, ką kiekvienas jų simbolizuoja, ir įtvirtino žinias, dailindami tautiniais raštais savo velykinius atvirukus.

Mokiniai taip pat nepamiršo pasirūpinti, kuo papuoš namus per Šv. Velykas – jie gamino velykines puokštes su dailiais popieriniais kiškučiais ir morkomis.

Ketvirtokai šventinę nuotaiką kūrė muzikos pamokų metu:  klausėsi sūpuoklinių dainų, išsirinko savo mėgstamiausias bei išmoko groti dūdele velykinę dainą „Margučiai rieda“.

Šv. Velykų tema taip pat buvo integruota į lietuvių kalbos ir informatikos pamokas. Mokiniai susipažino su nauja „Twine“ programa ir naudodamiesi ja kūrė įdomias bei ypatingas velykines istorijas, kurios turėjo dvi skirtingas pabaigas. „Twine“ programa atskleidė daug naujų šios programos panaudojimo galimybių, pvz. kaip į kuriamą velykinę istoriją įkelti nuotrauką ar vaizdo įrašą, garsą, pakeisti foną.

Kovo mėnuo 4a klasės mokiniams suteikė daugybę naujų žinių ir įgūdžių!

4a klasės mokinė Kotryna Zabotkaitė

 

 

 

Skip to content