Respublikinė metodinė-praktinė mokytojų STEAM stažuotė-konferencija

2023 m. vasario 15 d. VGTU inžinerijos licėjuje įvyko jau 4-oji respublikinė metodinė-praktinė mokytojų STEAM stažuotė-konferencija „Sėkmingas UTA kompetencijų įgyvendinimas STEAM pagrindu“, kurioje dalyvavo beveik 200 pedagogų iš visos Lietuvos.

Licėjaus direktorė dr. Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė pasidalino jau šeštus metus skaičiuojančia STEAM ugdymo licėjuje istorija bei šios krypties įgyvendinimo licėjuje raidos etapais.

Su strateginėmis švietimo aktualijomis dalyvius supažindino kviestiniai konferencijos svečiai: Vilniaus m. savivaldybės mero pavaduotojas Tomas Gulbinas, Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja dr. Asta Ranonytė, EDU VILNIUS direktorė Unė Kaunaitė, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto STEAM ugdymo programų vadovas dr. Paulius Lukas Tamošiūnas.

VGTU inžinerijos licėjaus direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ernesta Smalinskė kvietė konferencijos dalyvius atrasti socialinių ryšių svarbą ir būtinybę ne tik patiems pedagogams drąsiai kurti vertingus praktinio bendradarbiavimo ryšius, bet ir padėti mokiniams ugdytis gebėjimą „užsidirbti“ savo socialinį kapitalą.

Konferencijos dalyviai buvo pakviesti į STEAM stažuotės metu licėjuje įgyvendintų STEAM pamokų, kurias šalies pedagogai vedė kartu su licėjaus mokytojais, peržiūrą ir analizę.

 

Respublikinė metodinė-praktinė mokytojų STEAM stažuotė-konferencija (2023.02.15)