STEAM ekskursija Porsche Lietuva salone

2020 m. spalio 22 d. licėjaus gimnazistai lankėsi Porsche Lietuva salone bei servise.

Dėkojame Aurimui Meliauskui už STEAM ekskursiją, kurios metu kalbėjomės apie Porsche istoriją bei naujausius techninius sprendimus ir apie tai, kaip svarbu aistringai siekti savo tikslų.

Svarbiausias STEAM ekskursijos aspektas – padėti suprasti mokiniams, jog, norint būti geru savo srities specialistu, būtina suvokti, kaip turimas bazines žinias integruoti, niveliuoti bei fokusuoti įvairiomis perspektyvomis.

Apie STEAM ekskursijų naudą kalba ir patys mokiniai:

Ekskursija į Porsche saloną paliko man didžiausią įspūdį. Labai patiko klausytis istorijos apie šį garsų automobilį, sužinojau įvairių įdomių faktų. Tiesą sakant, buvo garbė apsilankyti tokioje vietoje, kadangi domiuosi automobiliais ir, galima sakyti, tai yra mano aistra. Man tai buvo ne šiaip sau išgirsti automobilio istoriją, bet ir galimybė pajausti bei suprasti šio automobilio filosofiją – jog automobilis ne šiaip sau geležies gabalas, jis turi savo istoriją, kilmę, tam tikrus išskirtinius bruožus. Tiesa sakant, ši ekskursija pakeitė mano požiūrį į inžineriją. Supratau, jog kiekvienas žmogus gali tapti bet kurioje srityje puikiu specialistu, tam tik reikia noro ir pastangų ir mes galime pasiekti neapsakomų aukštumų. Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Nesitikėjau tokio stipraus poveikio po apsilankymo Porsche salone. Manau, mus motyvuoja mūsų tam tikri pomėgiai ar idealai. Įspūdžiai neapsakomi. Džiaugiuosi galimybe apsilankyti pačiame Porsche automobilių servise ir pamatyti gyvai, ne iš paveiksliuko, automobilio „širdį” (variklį), visą darbo procesą bei tiesiog pajausti šią neįprastą atmosferą…. Aš labai džiaugiuosi apsilankiusi šioje vietoje, kadangi tai nauja patirtis, įspūdžiai, emocijos, akiračio praplėtimas. Labai palaikau tokias ekskursijas, kadangi tai tikrai buvo neįprasta. Ši ekskursija suteikė labai daug motyvacijos siekti kažko daugiau ir aukščiau. Aš supratau, jog tai, ką darau dabar, nėra veltui. Ko mokausi – visa tai tik priemonės pasiekti ateities tikslus.“ (Viktorija, 11 kl.)

Skip to content