Stalo teniso turnyras, skirtas mokyklos 60-mečiui paminėti

Du mėnesius (nuo kovo 16 d.) mokykloje vyko stalo teniso turnyras, skirtas VGTU inžinerijos licėjaus 6o-mečiui paminėti. Turnyrą pradėjo trys stalo teniso mėgėjų amžiaus grupės: 5–6 klasių (12 mokinių), 7–8 klasių (9 mokiniai) ir 10–12 klasių (7 mokiniai). Visos varžybos vyko ilgųjų pertraukų metu, joms vadovavo ir teisėjavo mokiniai savanoriai: Kristupas B. (9c), Benediktas B. (9c), Jonas B. (9c).

Kiekvienoje amžiaus grupėje žaidėjai kovojo tarpusavyje ir po 3–4 stipriausius pateko į kitą etapą. Antrajame etape varžybos vyko dviejų minusų sistema – du kartus pralaimėjęs žaidėjas iškrito iš turnyro. Pagaliau visas varžybas vainikavo gegužės 17 d. įvykęs finalo ketverto turnyras, kuriame žaidė keturi stipriausi žaidėjai. Pirmajame pusfinalyje susitiko vienuoliktokas Simonas Č. ir dvyliktokas Kasparas J., rezultatu 2:0 nugalėjo Kasparas. Antrajame pusfinalyje žaidė Mantas Š. ir Martynas R. (5d). Rezultatu 2:0 nugalėjo Mantas.

Finale dėl III vietos kovojo Martynas R. (5d) ir vienuoliktokas Simonas Č. Martynas atkaklioje kovoje rezultatu 2:0 iškovojo pergalę prieš daug vyresnį varžovą. Finale dėl I vietos susitiko abu per visą turnyrą nė karto nepralaimėję varžovai: praeitų metų mokyklos čempionas Mantas Š. ir mokyklos abiturientas Kasparas J. Pirmą setą iki 11 taškų laimėjo Mantas, bet Kasparas parodė savo sportinį charakterį ir antrajame sete išlygino rezultatą iki 1:1. Trečiasis lemiamas setas vyko pirmaujant tai vienam, tai kitam žaidėjui. Visgi sportinė sėkmė ar susikaupimas ir ryžtas varžybų pabaigoje lėmė Kasparo pergalę rezultatu 2:1.

Turnyro čempionas ir prizininkai buvo apdovanoti VGTU inžinerijos licėjaus jubiliejinėmis taurėmis ir medaliais. Stalo teniso finalinių varžybų prizininkų rikiuotė:

I vieta – Kasparas J. (12a)

II vieta – Mantas Š. (11b)

III vieta – Martynas R. (5d)

IV vieta – Simonas Č. (11b)

Sveikiname varžybų nugalėtojus. Kasparui linkime tvirto pasirinkto kelio, svajonių išsipildymo, sėkmės.  Visus varžybų dalyvius kviečiame treniruotis, tobulinti įgūdžius ir kitais metais nustebinti savo sportiniais pasiekimais.

Fizinio ugdymo mokytojai Diana B. ir Domantas S.

 

Mokyklos 60-mečiui skirtas stalo teniso turnyras (2023.05.17)

 

Skip to content