Stalo teniso turnyras „Kirtis“

Gegužės 17 dieną finalo ketverto varžybomis baigėsi VGTU inžinerijos licėjaus stalo teniso turnyras „Kirtis“. Kovo mėnesio pabaigoje turnyrą pradėjo keturi 5–8  ir trys 9–12 klasių mokinių pogrupiai. Puikų pavyzdį savo žaidimu mokiniams rodė fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Lukoševičius. Visos varžybos vyko ilgųjų pertraukų metu, joms teisėjavo 7–12 klasių mokiniai savanoriai.

Pasibaigus grupių etapui ir atkrintamosioms varžyboms, į finalinį ketvertą pateko 4 stipriausi stalo teniso žaidėjai: Mantas Šaltis (10b), Elvinas Kviatkovski (10c), Tadas Žukas (7b), Mykolas Ratkevičius (8e).

Finalinio turnyro stebėti susirinko gausus būrys stalo teniso gerbėjų. Finalo dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė.  Abu pusfinaliai baigėsi rezultatu 2:0. Pralaimėjusieji Tadas Žukas ir Mykolas Ratkevičius susirungė dėl III vietos, rezultatu 2:0 laimėjo Tadas. Pusfinalių laimėtojai Mantas Šaltis ir Elvinas Kviatkovski susirungė  dėl I vietos, rezultatu  2:0 nugalėtoju tapo Mantas. Žaidėjai, norėdami įrodyti savo pranašumą, pademonstravo puikią stalo teniso žaidimo techniką: sukti padavimai, kirčiai, taktiniai elementai…

Nugalėtojų rikiuotė:

1. Mantas Šaltis (10b)
  2. Elvinas Kviatkovski (10c)
  3. Tadas Žukas (7b)
  4. Mykolas Ratkevičius (8e)

Smagu, kad mokiniai pamėgo žaisti stalo tenisą, pertraukų metu sportuoja, tobulina savo žaidimo techniką, rungtyniauja, mažiau laiko leidžia telefonų ir kompiuterių erdvėje.  Sveikiname nugalėtojus ir laukiame kito turnyro, kur būsime dar stipresni!