Sporto šventė „Kalėdų stebuklas“

Gruodžio 17 dieną Vilniaus „Minties“ gimnazijoje jau 9-ą kartą vyko tradicinis šventinis krepšinio turnyras „Kalėdų stebuklas“. Į šią šventę pirmą kartą buvo pakviesta ir VGTU inžinerijos licėjaus komanda. Renginys prasidėjo Tautine giesme, kurią giedojo visi patriotiškai, pakiliai nusiteikę dalyviai, mokytojai, sirgaliai, rėmėjai. Varžybų dalyvius svetingai sutiko ir sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Teresa Sakalauskienė.

Mūsų komanda varžėsi gimnazijų grupėje, mokyklai atstovavo IVb klasės mokiniai: Dominykas Deltuva, Kazimieras Baltrušaitis ir Rokas Jankauskas. Per pirmas varžybas vaikinai gana lengvai nugalėjo šeimininkų komandą, paskui kovojo su J. Basanavičiaus gimnazija, pergalę lėmė paskutinis Kazimiero Baltrušaičio pataikytas tritaškis. Trečiosios varžybos su Sostinės krepšinio mokyklos komanda baigėsi lygiosiomis. Pergalė buvo skirta mūsų vaikinams, nes jie pradėjo susitikimą gindamiesi.

Taip dvyliktokai, parodę charakterį, užsispyrimą, draugiškumą, laimėjo turnyrą. Nugalėtojai apdovanoti taure, medaliais, mokytoja – atminimo dovanėle. Visi šventės dalyviai buvo pavaišinti rėmėjų dovanotu kalėdiniu tortu.

Kūno kultūros mokytoja Diana Bučienė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.