Šeštų klasių prancūzų kalbos konkursas

Kovo 15 dieną trys mūsų licėjaus šeštokės (Marija Taicaitė, Ugnė Beatričė Birštonaitė ir Lauksmė Gintalaitė) dalyvavo prancūzų kalbos konkurse, kuris vyko Žemynos progimnazijoje. Šis konkursas, rengiamas Frankofonijos šventei paminėti, vyksta jau kelerius metus iš eilės. Prancūzų kalbos mokytoja Regina Sutkienė inicijavo prancūzų kalbos konkursą būtent šeštokams, mat jiems ši kalba dar visai nauja, mažai pažįstama, bet jau spėjusi sužavėti savo melodija ir gražiu skambesiu.
Dalyvavimas konkurse sustiprino mokinių motyvaciją ir jie dar labiau panoro mokytis. Į konkursą atvyko penkios komandos po tris mokinius iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Mokiniai turėjo atlikti keletą užduočių žodžiu (pasakyti abėcėlės raides, skaičius, išasmenuoti taisyklinguosius veiksmažodžius), rašė diktantą ir atsakinėjo į klausimus apie Frankofoniją su planšetėmis.
Paskutinė – interaktyvioji  – užduotis mokiniams labiausiai patiko. Nors ir nepavyko užimti prizinių vietų, mūsų šeštokės po konkurso džiaugėsi įdomia patirtimi ir dalijosi įspūdžiais su klasės draugais.

Prancūzų kalbos mokytoja Neringa Svinkūnienė

Skip to content