Sėkmingas startas merginų futbolo čempionate

Vilniaus miesto gimnazijų žaidynių merginų futbolo čempionato varžybos yra pirmos, kuriose dalyvauja ir mūsų licėjaus merginų komanda. Paraiškas pateikė 13 gimnazijų. Pirmame ture komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Mūsų merginos pogrupyje 1:0 nugalėjo M. Biržiškos gimnaziją, 6:1 „Juventos“ gimnaziją, 2:0 Jėzuitų gimnaziją ir iškovojo I vietą bei kelialapį į antrąjį turą – ketvirtfinalį. Komandų užimtos vietos pogrupiuose mums lėmė ketvirtfinalyje žaisti su S. Daukanto gimnazijos merginoms.
Varžybos buvo labai įspūdingos. Pirmas kėlinys baigėsi 1:1, antrajame S. Daukanto merginos du kartus tik per plauką nepelnė įvarčių, mūsų komandą gelbėjo sėkmė. Čia mūsų merginos susiėmė, įmušė įvartį ir įgavo pranašumą. Galutinis rezultatas – 4:1. Džiaugsmui nebuvo ribų! Mes patekome į finalinį ketvertą! Sveikiname licėjaus merginų futbolo komandą: J. Vaitiekūnaitę, K. Kačiušytę, A. Truncaitę, K. Murodian, S. Smolskytę, Ž. Poliačenko, G. Blochinaitę ir jų pagalbininką – trenerį G. Viganauską. Sveikiname ir linkime sėkmės finale.
Pirmosios finalo rungtynės vyks gegužės 16 dieną 13.30 val. su Žemynos gimnazija mūsų licėjaus futbolo aikštėje. Kviečiame visus norinčius ir galinčius ateiti palaikyti mūsų merginas.

Kūno kultūros mokytoja Diana Bučienė