Sėkmingai baigti tarptautiniai anglų kalbos kursai

Keturi VGTU inžinerijos licėjaus I gimn. klasių mokiniai – Marija Žikevičiūtė (Ib), Eligijus Jucius (Ic), Aleksandras  Kaluina (Ic), Augustas Keblikas (Ic) pasiryžo dalyvauti nuotoliniuose anglų kalbos kursuose „Making an Impact“. Šie tarptautiniai kursai buvo rengiami vieno žymiausių pasaulyje elitinio Itono (Jungtinė Karalystė) berniukų koledžo bei kitų komandos profesionalų. Kursuose galėjo dalyvauti viso pasaulio 14–15 metų amžiaus mokiniai, įvaldę anglų kalbos B2 lygį. Mokymai truko apie 2 mėnesius ir buvo sudaryti iš  savarankiškai studijuojamos teorinės medžiagos apie įtaigaus kalbėjimo pagrindus (Assertiveness) bei praktinės treniruotės tarp bendraamžių, kurie diskutavo suskirstyti į skirtingas grupes per Skype programą, vadovaujant paskirtam mokytojui. Mūsų mokyklos mokiniams teko galimybė bendradarbiauti su Graikijos, Singapūro, Niujorko bei Nigerijos paaugliais. Sėkmingai įveikus visus mokymosi etapus kursų pabaigoje kiekvienam mokiniui buvo atsiųstas įvertinimo lapas, kuriame įvertinta visa veikla, gimnazistų stipriosios asmeninės savybės bei pateiktas individualus ateities tikslų planas, susijęs su retorinių anglų kalbos gebėjimų lavinimu bei pasitikėjimo savimi stiprinimu. Dėl šių modernių, interaktyvių kursų mokiniai ne tik papuošė savo gyvenimo aprašymą išskirtiniu sertifikatu, bet ir įgijo neįkainojamos patirties, be to, puikiai reprezentavo Lietuvos gimnazistus. Tai liudija ir pačių dalyvių atsiliepimai.

„Tai buvo vienas iš įdomiausių veiklų, kurios pasiūlė man anglų mokyklos mokytoja.“ (Augustas Keblikas, Ic)

„Visas kursas reikalavo nuolatinių mano pastangų, tačiau kartu buvo pateiktas suprantamai ir prieinamai.“ (Eligijus Jucius, Ic)

„Turėjau galimybę ne tik pasiekti šios programos tikslą – įgyti  daugiau ryžto, pasitikėjimo savimi, bet ir susipažinti su nuostabiais žmonėmis.“ (Marija Žikevičiūtė, Ib)

Anglų kalbos mokytoja Vitalija Jankauskaitė-Jokūbaitienė

Skip to content