Projekto partnerių susitikimas Olandijoje

2018 m. gegužės 16-18 d. vyko antrasis Erasmus+ programos tarptautinio projekto „Universe – an Odyssey of Space and Time“ partnerių susitikimas Olandijoje, Tubergene. Šio vizito dvi dienos buvo skirtos įvairiausioms intensyvioms veikloms, susijusioms su kosmosu.

Partneriai iš Ispanijos, JK, Portugalijos ir Lietuvos buvo pasveikinti mokinių sukurtu ir atliktu šokiu apie kosmosą, palydėti ir supažindinti su mokykla, jos erdvėmis, ugdymo procesu.

Šeimininkai suorganizavo svečiams išvyką į olandišką malūną, kuris yra svarbi paveldo dalis ir kuriame vyko partnerių diskusija apie buvusias ir būsimas projekto veiklas. Projekto dalyviai lankėsi observatorijoje ir klausėsi įdomios paskaitos apie visatą ir saulės sistemos planetas. Olandų mokytojai taip pat suorganizavo išvyką į Europos Kosmoso tyrimų ir technologijų centre (Noordwijk mieste) esančią Kosmoso ekspoziciją.

Puiki galimybė ne tik kartu aptarti projektines veiklas patirtis, bet ir proga iš arčiau susipažinti su olandiška kultūra bei tradicijomis.

Skip to content