Projekto „Modernios technologijos švietimui“ partnerių susitikimas

Nuo 2017 m. gruodžio mėnesio Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus kartu su dar trimis Lietuvos mokyklomis-partnerėmis (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkciniu centru, Riešės gimnazija ir Buivydiškių pagrindine mokykla) įgyvendina iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Modernios technologijos švietimui“.

Šio projekto tikslas –  atnaujinti projekte dalyvaujančių mokyklų ugdymo turinį pritaikant STE(A)M koncepciją bei pasidalinti gerąja patirtimi konsultuojant, diskutuojant, dalijantis įžvalgomis ir idėjomis, kaip aktyviau ir sėkmingiau realizuoti STE(A)M profilį, bei sukuriant metodinę priemonę, leisiančią į ugdymo procesą pažvelgti kaip į integruotų disciplinų visumą bei suteiksiančią galimybių išmėginti naujausius technologinius sprendimus ugdymo procese.

VGTU inžinerijos licėjus šiame projekte atlieka konsultuojančios ugdymo įstaigos vaidmenį, tad pagrindinis licėjaus uždavinys – teikti mokyklomis-partnerėmis įvairialypę pagalbą bei dalintis sukaupta metodine ir praktine patirtimi.

Kovo 15 d. licėjuje įvyko jau trečiasis projekto mokyklų susitikimas, kurio metu buvo susitarta dėl tolimesnių darbo krypčių ir numatytas būsimų darbų grafikas. Taip pat buvo aptarti kiekvienos ugdymo įstaigos poreikiai modernizuojant turinio perteikimo ir įgyvendinimo priemones.

Skip to content