Pradinukai + Tinkercad = Mėnulis

Dalinamės smagiomis 3e ir 4e klasių (mokytojos Jurgita ir Jolanta) mokinių veiklomis informatikos ir technologinės kūrybos pamokose!

Kartu su https://www.teachersleadtech.lt programa kartą per savaitę Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus 3e ir 4e klasių mokiniai (mokytojos Jurgita ir Jolanta) informatikos pamokose lavina skaitmeninius įgūdžius.

Visą 2021 m. vasario mėnesį trečiokai ir ketvirtokai dirbo su 3D Tinkercad programa (https://www.tinkercad.com), susipažino su 3D modeliavimu bei spausdinimu, modeliavo įsivaizduojamus objektus. Veiklų metu vyko intensyvi tarpdalykinė integracija: mokiniai panaudojo matematinius įgūdžius (matavo, dalijo) bei rėmėsi pasaulio pažinimo žiniomis (valstybių masteliai, mėnulio fazės).

Programos pagalba sukiodami objektus Žemės atžvilgiu, vaikai patys įsitikino, kad viena Mėnulio pusė būna nuolat apšviesta Saulės, o kita – šešėlyje. Sužinojo, kad, Mėnuliui sukantis aplink savo ašį ir aplink Žemę, matomos skirtingos Mėnulio pusių dalys – apšviestoji ir tamsioji, todėl atrodo, kad keičiasi Mėnulio išvaizda.

Baigę Mėnulio užduotį, vaikai imasi kurti ir projektuoti savo svajonių žaidimų aikštelę. Įdomu, naudinga ir praktiška!

 

Skip to content