Penktokų vizitas mokslo centre VIZIUM

VGTU inžinerijos licėjaus penktokai (5a ir 5d klasės) kartu su savo auklėtojomis Aurelija ir Egle lankėsi naujausiame Baltijos regione mokslo centre VIZIUM!

Mokiniai išbandė daugiau nei 80 interaktyvių ir pažintinių eksponatų net 7 erdviose galerijose: galėjo pajusti žemės drebėjimo jėgą, ištrūkti iš virtualaus labirinto, pasivažinėti amerikietiškais kalneliais ir dar daugiau! Nuo VIZIUM terasos ir 30 metrų aukščio apžvalgos aikštelės žvalgėsi ir gėrėjosi neregėtais Ventspilio vaizdais. Pasitikrinę ir pagilinę savo žinias mokslo, technologijų ir inžinerijos srityse, jaunieji keliauninkai tęsė pažintį su Ventspiliu, aplankė vieną seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių – XIII a. Livonijos ordino pilį, pasivaikščiojo Pajūrio parke, apžiūrėjo Inkarų alėją, žvejų laivą „Azova“, krėslą iš grandinių ir karvę „Jūrininkė“ bei pasivažinėjo senoviniu gariniu traukinuku. 
Jaunieji licėjistai žada nesustoti – pasiryžę plėsti savo akiratį, toliau keliauti ir aplankyti dar ne vieną mokslo centrą kituose regionuose!
 
 

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.