Penktokų olimpiada

Birželio 12 dieną, ketvirtadienį, vyko paskutinė mokslo metų kūno kultūros pamoka penktokams – sporto šventė ir olimpinė diena. Rekordinė kaitra nesutrukdė patiems drąsiausiems, aktyviausiems ir sportiškiausiems mokyklos penktokams ir jų auklėtojams rungtyniauti VGTU inžinerijos licėjaus aikštynuose.

Visi sporto šventės dalyviai kartu bėgo „olimpinę mylią“ ir vienuoliktokų vedami atliko mankštos pratimus. Aktyviausia buvo 5b klasė – dalyvavo 16 mokinių. Penktokai rungėsi įvairiose rungtyse. Pirmoji rungtis (8 po 120 m bėgimo estafetė) komandos nugalėtojos neišaiškino. Distancijoje vyko įnirtinga kova ir pirmieji vienu metu finišą pasiekė 5a ir 5e mokiniai. 5a klasė nugalėjo krepšinio aikštelėje – įmetė 29 baudas, o futbolo aikštelėje įspyrė daugiausiai baudinių – 35. Smiginio rungtyje išdrįso dalyvauti tik 5d klasės auklėtojas Ignas Jurčiukonis. Šią rungtį laimėjo 5c klasės mokinys Kostas Blaževičius, pataikęs 95 taškus. Paskutinė rungtis – kapitono estafetė. Kiekvienos klasės kapitonas turėjo kuo greičiau įveikti kliūčių ruožą. Su šia užduotimi puikiai susidorojo 5a klasės mokinys Lukas Valiauskas. Susumavus rezultatus nugalėtojų taurę iškovojo 5a klasės mokiniai. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Linkiu visiems penktokams puikios sportinės vasaros, pailsėjus ir užaugus grįžti į mokyklą dar stipresniems.