Partnerių susitikimas Stambule

Kovo 8–12 dienomis Stambulo Bahcesehir universitete (Bahçeşehir Üniversitesi) įvyko pirmasis „Erasmus+“ programos aukštojo mokslo ir bendrojo ugdymo partnerystės projekto „Defining Standarts in STEAM+E (Entrepreneurship) Education“ partnerių susitikimas, kurio metu 6 šalių (Turkijos, Portugalijos, Ispanijos, Italijos, Graikijos ir Lietuvos) komandos aptarė projekto uždavinius, parengė strateginį projekto įgyvendinimo planą ir pasidalino veiklos atsakomybėmis bei užduotimis.
VGTU inžinerijos licėjus šiame projekte dalyvauja kaip bendrajam ugdymui atstovaujantis partneris, kurio užduotis – parengti 40 kontaktinių ir 20 nuotolinių valandų kursą mokytojams apie tai, kaip integruoti verslumo ir antreprenystės kompetencijas įgyvendinant bendrąjį ugdymą, paremtą STEAM metodų taikymu. Bendradarbiaudamas su Stambulo Bahcesehir universiteto Edukologijos fakultetu licėjus taip pat parengs metodinę medžiagą bei pamokų planų pavyzdžius, kurie bus taikomi praktiškai įgyvendinant projekte numatytus uždavinius. Jau kitų mokslo metų pirmoje pusėje licėjus kvies kitų mokyklų kolegas dalyvauti mokymuose, dalinsis metodiniais bei praktiniais patarimais.
Pagrindinis projekto tikslas – parengti STEAM ir verslumo ugdymo metodiką bei praktinių įrankių pritaikomumo gaires mokytojams.
Projektą koordinuoja Gaziantepo universiteto (Gaziantep Üniversitesi, Turkija) Edukologijos fakultetas.
 
Projekto partneriai:
– International Telematic University UNINETTUNO (Italija)
– Aristotle University of Thessaloniki (Graikija)
– Bahcesehir University (Turkija)
– Vocational School Cior (Portugalija)
– SEK International School Ciudalcampo (Ispanija)
– VGTU inžinerijos licėjus (Lietuva)
 
Skip to content