Paramos ir labdaros akcija „Ištiesk pagalbos ranką“

Šventėms pasibaigus, norime padėkoti visai mokyklos bendruomenei, prisidėjusiai prie paramos ir labdaros akcijos „Ištiesk pagalbos ranką“.

Dėkojame visiems, kurie aukojo dovanėles, taip pat licėjaus penktokams, kurie dovanėles rūšiavo, 6–10 klasių mokiniams savanoriams, kurie kruopščiai vyniojo suaukotas kojines, šalikus, pirštines, higienos priemones, knygas, žaisliukus, kanceliarines priemones ir saldumynus  į dovanų popierių, perrišo kaspinu ir šitaip daiktus pavertė nuostabiomis dovanomis.
Norime padėkoti mokiniams, kurie su dailės mokytoja Asta Keršiene sukūrė nuostabius kalėdinius atvirukus. Mokiniams, kurie rašė sveikinimus ir linkėjimus. Mokiniams, kurie namuose ar per klasių valandėles kūrė atvirukus ir rašė asmeninius sveikinimus. Atvirukai kartu su dovanėlėmis pasiekė vienišus žmones, nešdami į jų namus ir širdis kalėdinę šilumą.
Tariame AČIŪ muzikos mokytojai Svetlanai Kirkilienei, kuri parengė 7–10 klasių mokinių koncertinę programą, ir mokiniams, kurie koncertavo. Su programa ir dovanėlėmis mūsų jaunieji muzikantai vyko į Vilniaus Šilo mokyklą nudžiuginti vaikų, turinčių negalią, pasidalinti su jais Kalėdų dvasia.
Dėkojame 10b klasės vadovei Jolantai Juozapaitienei ir jos auklėtiniams, kurie vyko į Antavilių pensionatą, bendravo su senjorais, teikė dovanėles ir atvirukus.

Džiaugiamės, kad jau antrus metus paruošiame ir perduodame dovanėlių Maltos ordino lankomiems vienišiems žmonėms. Šiemet perdavėme net apie 200 gražiai supakuotų dovanėlių bei mokinių rankų darbo atvirukų.

Maltos ordino savanoriai Vytautas ir Audris papasakojo 6d klasės mokiniams Maltos ordino istoriją, pasidalino savo savanoriavimo patirtimi ir skatino mokinius daryti gerus darbus. Maltos ordino savanoriai, atsidėkodami už surinktas dovanas jų lankomiems vienišiems žmonėms, pavaišino mokinius maltietiška sriuba.

Ačiū už jūsų gerumą!

Akciją organizavo socialinės pedagogės Loreta Dirsienė ir Vitalija Butkienė