Mūsų merginos triumfavo gimnazisčių futbolo čempionate

Gegužės 18-ąją finišavo aštuntasis gimnazisčių futbolo 5 x 5 čempionatas, kuriame varžėsi 13 komandų, o trofėjų iškėlė debiutantė – VGTU inžinerijos licėjaus merginų futbolo komanda. Patekusios  tarp keturių stipriausių komandų mūsų merginos pusfinalyje 3:0 nugalėjo praeitų metų čempionę Žemynos  gimnaziją  ir išsikovojo teisę žaisti didžiajame finale dėl I–II vietų. Finale merginos 7:0 nugalėjo Užupio gimnaziją ir tapo čempionėmis.
Neįtikėtina sėkmė! Bet varžybos nebuvo tokios lengvos, kaip rodo rezultatas. Per pirmą kėlinį pavyko realizuoti tik vieną įvartį, o mūsų puiki vartininkė Živilė Poliačenko atrėmė kelis stiprius smūgius į vartus. Tai merginoms suteikė papildomų jėgų bei ryžto, jos suaktyvėjo ir puikiai išnaudojo progas. Žurnalisto pakalbinta mūsų komandos kapitonė Ieva Vaitiekūnaitė teigė, jog pergalingas žygis iki finalo tapo staigmena. „Pirmąkart mokyklos istorijoje subūrėme merginų komandą ir tai įvyko mano iniciatyva. Buvo sunku suburti merginas, treniruoti, bet kai pamačiau jas pirmose rungtynėse, supratau, kad eisim toli.“ Buvo pakalbinta ir komandos vadovė Diana Bučienė: „Tai yra sėkmės istorija. Mes turime vieną ryžtingą ir iniciatyvią futbolininkę, o kitoms merginoms tiesiog patiko futbolas ir jos norėjo jį žaisti po pamokų. Komanda susibūrė rudenį ir kartą per savaitę treniravosi, merginoms padėjo licėjaus futbolo rinktinės narys Gustas Viganauskas, kuris ir vadovavo merginoms varžybų metu.“
Sveikiname mūsų I vietos nugalėtojas: Živilę Poliačenko, Kariną Murodian, Kristiną Kačiušytę, Ievą Vaitiekūnaitę, Gretą Blochinaitę, Saulę Smolskytę, Vakarę Stankevičiūtę, Augustę Truncaitę, ir trenerį – Gustą Viganauską. II vietą čempionate iškovojo Užupio gimnazijos komanda, III – Žirmūnų gimnazijos komanda, IV – Žemynos gimnazijos komanda.

Kūno kultūros mokytoja Diana Bučienė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.