Mokykloje paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Lapkričio 22–24 dienomis VGTU inžinerijos licėjuje buvo paminėta Lietuvos kariuomenės diena. Istorijos mokytojas ir KASP savanoris Dalius Miknevičius visoms penktoms klasėms vedė pamokas, skirtas paminėti kariuomenės dieną: pirmiausia trumpai apžvelgė Lietuvos kariuomenės istoriją nuo pat baltų susikūrimo iki šių laikų, o paskui papasakojo savo įspūdžius apie bazinį kario savanorio įgūdžių kursą. Mokiniams ypač patiko matuotis uniformą, nešioti kario kuprinę ir ragauti kariams skirtą sausą davinį.

Pagrindiniame mokyklos koridoriuje pilietiškumo pagrindų mokytojas Liudas Gumbinas (mokyklos šaulių būrelio vadovas, kuris ne vienerius metus vadovavo Lietuvos šaulių sąjungai) pastatė kario maketą su Lietuvos ir NATO vėliavomis. Mokiniai noriai fotografavosi prie šio maketo, rašė laiškus Lietuvos kariams ir metė juos į tam specialiai pastatytą laiškų dėžutę. Mokytojas taip pat vedė temines kariuomenės dienai skirtas pamokas 9–10 klasių moksleiviams, demonstravo kario ekipuotę.

Kariuomenės diena pavyko sėkmingai, mokiniai džiaugėsi netradicinio ugdymo dienomis, sužinojo daugiau apie Lietuvos kariuomenę, tikėkimės, kad kai kurie iš jų ateityje galbūt patys taps kariais!

Istorijos mokytojas Dalius Miknevičius

Skip to content