Lietuvos mokyklų žaidynių finalas

Trečiadienį, gegužės 23 dieną, į Alytaus stadioną susirinko po 10 geriausių  merginų ir vaikinų komandų rungtyniauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. Jau važiuojant į Alytų, VGTU inžinerijos licėjaus merginų veiduose buvo matyti įtampa ir atsakomybė. Juk atstovausime Vilniaus miestui! Optimalus planas – patekti į pirmąjį penketą.

Pirmoji rungtis – 60 m bėgimas. Tikriausiai įtampa sutrukdė mūsų merginoms parodyti pačius geriausius rezultatus šioje rungtyje, bet antroji – šuoliai į tolį – pasisekė žymiai geriau. Merginos pasiekė geriausius asmeninius rezultatus: 4,43 m į tolį nušoko Toma Štaraitė, aplenkusi Loretą tik 3 centimetrais, Evelina Čepanskytė nušuko 4,30 m, o sesė Veronika 4,07 m. Dominyka Rackevičiūtė, du kartus peržengusi lentelę, per trečiąjį bandymą sugebėjo susikaupti ir atlikti įskaitinį šuolį – 3,98 m. Taip, buvo merginų, kurios šoko ir 4,80 m, bet tai jau Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narės, lankančios sporto mokyklas.

Kamuoliuko metimo rungtyje  geriausia buvo Viktorija Sučkova, numetusi kamuoliuką 44,10 m  ir pasiekusi ketvirtą rezultatą iš 68 dalyvių. Sesutės Veronika ir Evelina pagerino savo asmeninius rekordus 3–5 metrais, asmeninį rekordą pagerino ir Viktorija Rimdžiūtė bei Dominyka Rackevičiūtė. 500 m greičiausiai nubėgo Loreta (1:33,0 minutės), nors prieš šią rungtį atsiklijavo startukų padas. Likusios  komandos narės varžėsi dėl geresnio pasiekto rezultato.

VGTU inžinerijos licėjaus komandos narės nestebėjo kitų varžovių ir jų rezultatų, bet kovėsi už aukščiausią savo pasiekimą, geriausią bandymą. Tad susumavus visų komandų rezultatus, užimta penktoji vieta. Sunku varžytis su sportininkėmis, lankančiomis lengvąją atletiką, tačiau Loreta Sučkova, užėmusi 6-ą  vietą asmeninėje įskaitoje, įrodė, kad darbas ir užsispyrimas gali padaryti stebuklus.

Geriausias komandos įvertinimas buvo  Alytaus sporto mokyklos trenerio pasakyti žodžiai po varžybų: „Aš pavydžiu Jums, kad turite tokią komandą – darnią ir motyvuotą.“

Sveikiname Loretą Sučkovą, Eveliną Čepanskytę ir Veroniką Čepanskytę, Tomą Štaraitę, Dominyką Rackevičiūtę ir Viktoriją Rimdžiūtę pasiekusias puikų rezultatą mokyklos sporto istorijoje.

Kūno kultūros mokytoja Rymantė Neverauskienė

Skip to content