Licėjaus rinktinė dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinėse varžybose

Vasario 1 d. Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinių šachmatų žaidynės. Dalyvavo 26 šachmatininkų rinktinės iš skirtingų miestų. Vilniaus miestą žaidynėse atstovavo VGTU šie inžinerijos licėjaus mokiniai: Herkus Jonaitis(4c), Tomas Rimkus(4e), Motiejus Jaseliūnas(4e) ir Aurėja Andrijauskaitė(3b).

I vietą žaidynėse šį kartą iškovojo Šiaulių „Juventos” progimnazijos šachmatininkai, II – Kauno mokykla/darželis „Rūtelė”, bronzos medaliai skirti Vilkaviškio pradinės mokyklos komandai. VGTU inžinerijos licėjaus komanda, surinkusi 9 komandinius taškus iš 14 galimų, užėmė IV vietą. Herkus Jonaitis žaidęs pirmoje lentoje ir kovęsis su stipriausiais kitų komandų žaidėjais laimėjo visas 7 partijas iš 7.