Licėjaus gimnazistai A. Basalyko aplinkotyros darbų konferencijoje

2024 m. 15 d. VGTU inžinerijos licėjaus gimnazistai Viljamas Jokūbauskas ir Nerijus Kriaučiūnas (IIc) kartu su savo fizikos mokytoju bei inžinerinio ugdymo praktikos darbo (IUPD) vadovu Dominyku Malinausku dalyvavo Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vykusioje nacionalinėje A. Basalyko aplinkotyros darbų konferencijoje, skirtoje pagerbti Lietuvos geografijos patriarcho prof. Alfonso Basalyko gimimo šimtmetį.

Konferencijoje gimnazistai pristatė savo atliekamus inžinerinio ugdymo praktikos darbus bei įgyvendinamas idėjas: Viljamas pristatė užuolaidas, generuojančias elektros energiją saulės elementų pagalba, o Nerijus – mikroplastikų detektoriaus prototipą.

Tokio pobūdžio konferencijos – puiki sklaidos galimybė, kuomet mokiniai ne tik pasidalina savo idėjomis, bet ir pasisemia įdomių minčių bei sprendimų iš kitų. Be to, tai ir ideali aplinka viešojo kalbėjimo treniruotei. Tad sulaukta daug gražių žodžių iš renginio organizatorių ir kitų dalyvių – ir dėl pasiryžimo vykti į renginį toli nuo namų, ir dėl pristatytų temų rimtumo bei profesionalumo.

Skip to content