Kviečiame teikti prašymus dalyvauti vasaros stovykloje Kinijoje

Kaip ir kasmet, Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas kviečia Jus, besimokančius kinų kalbos, praleisti dvi vasaros savaites stovykloje Kinijoje. Šios stovyklos metu vyksta kinų kalbos ir kultūros paskaitos ir pažintinės kelionės po Kiniją. Kinų kalbos kursus ir pramogas dovanoja Liaoning universitetas (Kinija).

Būtina sąlyga – geri mokymosi rezultatai ir stipri motyvacija!

ORGANIZATORIAI: Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas ir Liaoning universitetas (Kinija).

STOVYKLOS DATA: 2019 m. liepos 9-23 d.

IŠLAIDOS: lėktuvo bilietai (644 eur), vizos (60 eur) ir kelionės draudimas. Kursai, transportas, apgyvendinimas, maitinimas ir ekskursijos Kinijoje suteikiamos nemokamai.

DALYVIAI: šioje programoje gali dalyvauti Konfucijaus instituto globojamų gimnazijų, kuriose dėstoma kinų kalba, mokiniai (ne jaunesni nei 15 metų amžiaus)

REIKALAVIMAI: visi norintys dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

PRELIMINARI PROGRAMA:

Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos skiriamos kultūros paskaitoms (kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos). Taip pat organizuojamos išvykos po Shenyang ir Pekino miestų pagrindinius turistinius objektus (Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir kt.)

Pirminė registracija vyksta VGTU inžinerijos licėjuje iki 2018 m. gruodžio 20 d.

Skip to content