Ateities Vilnius Licėjaus „3D klasė“ komandos akimis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus neformaliojo ugdymo „3D klasė” komanda (vadovas Linas Kesiūnas) konkurse „Ateities Vilnius” už išskirtinį kūrybiškumą apdovanota specialiuoju prizu ir paskelbta laimėtoja I kategorijoje (1-4 kl.)!

Dalyviai apdovanoti organizatorių prizais ir suvenyrais, o VšĮ „Robotikos akademija“ komandai už originaliausią darbą skyrė specialų prizą – edukaciją „Išmaniosios perėjos”!

* * *

Dalyvavome su „3D klasė“ būrelio vaikais konkurse „Ateities Vilnius“. Iš pat pradžių tiek aš, tiek mokiniai nežinojo, ko tikėtis, tačiau vis dėlto nusprendėme dalyvauti. 3D modeliavimo programa TinkerCad mano darbštuoliams buvo ne naujiena, todėl pamatęs konkurso sąlygų nurodymus modeliuoti objektus TinkerCad programa, nudžiugau“,- pasakoja „3D klasė“ neformaliojo ugdymo užsiėmimų vadovas Linas Kesiūnas.
Pasiruošimas, anot vadovo Lino, konkursui vyko atidžiai planuojant: darbas prasidėjo nuo idėjų generavimo, buvo naudojamasi platforma Mural (kur mokiniai dėliojo lapelius ant lentos su savo užrašais), vyko diskusijos bei pasiskirstymas darbais. Toliau – jau kiekvieno individualus darbas su TinkerCad programa. Savo kūrybiniu procesu ir įspūdžiais mokiniai dalijosi virtuliai susitikę su vadovu, mokiniai argumentavo, kodėl pasirinko vienokį ar kitokį savo darbo išpildymą. Visos idėjos sugulė į vieną istoriją, kurios paklausyti galite čia  https://youtu.be/daNgUX9cHNg

Labai džiaugiuosi, kad visi mokiniai atranda ir skiria dalį savo laisvo laiko individualiam darbui ir tai tik įrodo, kokie iš tiesų jie savarankiški! Kiekvienas iš mokinių sumodeliavo savo pasirinktus pastatus ar objektus – nuo Gedimino pilies komplekso iki Vilniaus ateities dangoraižių ar raketų.“ Mokytojas džiaugiasi, kad vaikai ir toliau tobulins savo įgūdžius bei mokysis valdyti naujus modeliavimo įrankius, ir čia pat suintriguoja: „O ar susimąstėte, kaip atrodys Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus ateityje? Mes parodysime!“

O mes nekantriai lauksime!

Visi konkurso nugalėtojai ir jų darbai: https://www.700vilnius.lt/…/sveikiname-konkurso…/

 

 

Konkursas Ateities Vilnius - dalyvauja VGTU inžinerijos licėjus

 

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.