KONFUCIJAUS KLASĖS LENTOS ATIDENGIMO CEREMONIJA

Vasario 24 d. mūsų mokykloje buvo atidengta Konfucijaus klasės lenta. Atidengimo ceremonijoje, kuri sutapo su kinų žaliosios medinės ožkos naujųjų metų šventimu, dalyvavo Kinijos ambasadorius Lietuvoje J.E Liu Zengwen, VU Konfucijaus instituto direktoriai prof. Audrius Beinorius ir Zhang Donghui, instituto projektų vadovė Vilma Šniukštaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atstovai, KTU licėjaus vadovai, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Kinijos ambasadorius J.E Liu Zengwen padėkojo mokyklos bendruomenei už malonų bendradarbiavimą, domėjimąsi kinų kultūra ir padovanojo šilko paveikslą. Po iškilmingos Konfucijaus klasės lentos atidengimo ceremonijos vyko muzikinė – kultūrinė dalis, kurios metu Lietuvoje dėstantis pianistas Liu Jitao su LEU studente, smuikininke Simona Alksninyte atliko kūrinį „Mylimieji, virtę drugeliais“. Susirinkusiuosius nustebino mūsų mokyklos 11-okų poezijos skaitymai ir naujametiniai palinkėjimai kinų kalba ir choro „Dominante“  sudainuota populiari kiniška daina „Mes dainuojam vieną dainą“.

Po oficialiosios ir muzikinės dalių, vyko užsiėmimai kabinetuose: arbatos gėrimo ceremonija, karpinių ir pynikų pamoka, paskaita apie studijų Kinijoje galimybes, mainų programos ir vasaros stovyklų Kinijoje pristatymas, kovos menų parodomoji programa ir – baigiamasis bendras renginys – kiniškų koldūnų gaminimas ir degustacija.

Artimiausiu metu mokyklos Konfucijaus klasė pasipildys nauja mokymo priemonių siunta.

Regina Mikalauskienė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.