Kas bendra tarp licėjaus 4f kl. mokinės Patricijos Ulozaitės ir golfo?

Patricijos tėtis pasakoja, kad prieš dvejus metus prasidėjęs golfo nuotykis po truputį užima vis didesnę Patricijos gyvenimo ir minčių dalį.

„Sudalyvavau vaikų golfo stovykloje Europos golfo centre ir šis sportas labai įtraukė. Smagu praleisti daug laiko gryname ore, treniruotis, tobulinti smūgiavimo techniką, varžytis su kitais, o svarbiausia – savimi“, – pasakoja Patricija.

Per šiuos dvejus metus Patricija jau spėjo tapti Latvijos ir Estijos jaunimo čempione, daugelio turnyrų laimėtoja ir prizininke.  Žaisti motyvuoja ne tiek laimėjimai, kiek galimybė keliauti, dalyvauti varžybose užsienyje, daug laiko leisti su šeima ir bendraminčiais golfo laukuose.

Golfas yra labai nenuspėjamas, nes rezultatas priklauso nuo daug aplinkybių – žaidėjo, oro ir lauko sąlygų, sėkmės. Beje, golfe yra labai daug matematikos ir tiksliųjų mokslų: kiekviename žingsnyje skaičiuojamas numuštas ir likęs iki duobutės atstumas, lazdos yra skirtingo pasvirimo kampo, įtaką daro vėjo kryptis ir stiprumas, drėgmė, riedėjimo žole greitis ir taip toliau.

Patricija juokiasi, kad kartais treneris turi ieškoti būdų, kaip paaiškinti fizikos ir mechanikos niuansus vaikams suprantama kalba, nes mokykloje šių dalykų dar nesimokėme. 

„Noriu paskatinti kuo daugiau vaikų išbandyti golfą, nes tai yra smagus ir įtraukiantis sportas ir laisvalaikio užsiėmimas, kuris leidžia tobulėti, ugdyti daug vertingų asmeninių savybių”, – teigia Patricija.

Patricijos golfo nuotykius galite sekti jos Intagram paskyroje: @PatricijaGolf https://www.instagram.com/patricijagolf/?hl=en

Nuoroda į interviu: https://pozityvu.lt/golfo-zaideja-cempione-patricija-ulozaite-golfo-zaidimas-man-yra-labai-didelis-malonumas/