Karjeros savaitė ,,Aš galvoju apie savo ateitį“

2017 m. lapkričio 20-24 dienomis licėjuje vyks Karjeros savaitė ,,Aš galvoju apie savo ateitį“, renginių programa (parsisiųsti). Karjeros savaitėje savanoriaus 8d klasės mokiniai.

Savaitės renginių plane yra numatytas ir karjeros renginys vyresnių klasių mokinių tėvams, kuris vyks lapkričio 21 d., antradienį, 18 val. licėjaus aktų salėje, bus du pranešimai po 45 min.

  1. Rytis Jurkėnas – profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių KALBA ir egoPerfectus savininkas ir įkūrėjas, sertifikuotas organizacijų „Morrisby” ir „Multiple Natures” konsultantas. Rytis pristatys 5 žingsnių strategiją sėkmingam karjeros pasirinkimui, pristatys dabartinę situaciją darbo rinkoje, supažindins su didžiausiomis klaidomis renkantis specialybę bei patars, kaip tėvai gali padėti vaikui jo karjeros kelyje.
  2. Algirdas Žiogas – Ciuricho Universiteto Mokslų daktaras Inovatyvios Medicinos Centro Kamienių ląstelių skyriaus mokslo darbuotojas VGTU docentas ir dviejų mūsų licėjaus mokinių tėtis kalbės apie  karjeros galimybes gyvybės mokslų disciplinose,  tema „Nuo molekulių iki vėžinių ląstelių, nuo kamieninių ląstelių iki 3D audinių spausdinimo. Šiuolaikinės medicinos ir mokslo iššūkiai ir galimybės Lietuvoje ir pasaulyje.”

Džiaugiamės, kad savo žiniomis sutinka dalintis profesionalai, ir maloniai kviečiame dalyvauti

Skip to content