Kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras

Gruodžio 20 dieną didžiojoje sporto salėje vyko 3×3 krepšinio turnyras 9–12 kl. mokiniams. Į šventinę krepšinio aikštelę išbėgo 4 komandos, sugalvojusios savo pavadinimus: 9a – „Rankinis bagažas“, 9b – „Mahmudas“, 9c – „Baudėjai“ ir 10c – „Barikadininkai“.

Pradžioje visi dalyviai, nusiteikę kovingai, stojo prie baudų metimo linijos ir apšilimui sužaidė „Bauduko“ žaidimą. Taikliausiu baudų metiku tapo Juozas iš 9a. Vėliau prasidėjo 3×3 varžybos į abu salės krepšius. Vyko lygi ir įnirtinga kova tarp varžovų. Stipriausiais žaidėjais, nugalėję („nubaudę“) visus varžovus, tapo 9c „Baudėjai“: Kristupas B., Lukas V., Aidas B. ir vienintelė mergina, dalyvavusi turnyre, – Ieva K. Labai džiaugiamės Ievos dalyvavimu varžybose ir tikimės, kad kitų klasių merginos išdrįs išbėgti į krepšinio aikštelę kartu su vaikinais.

Tarp varžybų vyko tritaškių metimo konkursas, kuriame dalyvavo visi norintys pasivaržyti: komandų dalyviai, teisėjai, mokytojai. Iš dalyvių taikliausiai tritaškius mėtė Rapolas Č., finale įmetęs 5 tritaškius ir nugalėjęs Kristupą B. Išbandė jėgas ir teisėjai dvyliktokai: per papildomą metimų seriją (7:7, 3:3, 3:2) Jokūbas D. iš 12c nugalėjo Mantą J. iš 12b.

Šventės dalyviai, varžybų nugalėtojai, teisėjai, padėjėjai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Pasisėmę puikios nuotaikos palinkėjome vieni kitiems gražių šv. Kalėdų ir sėkmingų ateinančių metų.

Fizinio ugdymo mokytojos Diana Bučienė ir Nijolė Gudžiūnienė