IV b klasės mokinė Goda Ponomariovaitė – respublikinio mokinių meninio skaitymo konkurso „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laureatė

 IVb klasės mokinė Goda Ponomariovaitė  2020 m. spalio 23 d. vykusiame respublikiniame mokinių meninio skaitymo konkurse „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laimėjo I-ąją vietą. Konkursas tradicinis ir jau keleri metai vyksta Kauno IX forto muziejuje. Jis kreipia dėmesį į žydų tautybės rašytojų kūrinius, skatina labiau domėtis literatūra, vertinti sakytinį ir rašytinį žodį, atskleisti puikius skaitovų gebėjimus. Konkurso dalyviai – 5-12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos – pristatė gerai žinomų autorių tekstus, pasakojančius apie Lietuvoje ir Europoje gyvenusių žydų išgyvenimus bei likimus nacių okupacijos laikotarpiu. Jautriai Godos perskaityta ištrauka iš Icchoko Mero knygos „Lygiosios trunka akimirką“ sulaukė audringų plojimų ir puikių įvertinimų. Pasibaigus konkursui neformaliame pokalbyje vertinimo komisijos pirmininkas teatrologas Lukas Alsys pabėrė daug komplimentų gabiai dvyliktokei, rekomenduodamas ir toliau puoselėti savo kūrybinius gebėjimus.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Goda bei linkime kuo didžiausios sėkmės! Už pagalbą ruošiant Godą konkursui dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Jolantai Juozapaitienei!

 

 

 

 

Skip to content