Iniciatyva „Žinutė Lietuvai“ – mokinių sveikinimai šimtmečio proga

Vasario 16-osios ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Anykščių kultūros centras  kvietė visos šalies mokyklas dalyvauti akcijoje „Žinutė Lietuvai ir pasauliui“. Šio projekto dalyvių buvo prašoma parašyti laišką Lietuvos piliečiui, sveikinti, linkėti, dalintis šviesiomis mintimis, o pabaigoje nurodyti atgalinį adresą, kad gavėjas galėtų atsakyti.

Prie šios gražios iniciatyvos noriai prisijungė ir VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai bei lietuvių kalbos mokytojos – Alesia Paškevičienė, Birutė Aleksaitienė ir Reda Kaupinienė. Laiškus savanoriškai rašė 5a, 5c, 5f, 6a, 6b, 7a, 10a ir 10b klasės mokiniai. Į bendrą voką buvo surinkta beveik šimtas laiškų, rašytų dailyraščiu ir skirtų Lietuvos piliečiams.

Vasario 9 dieną vaikų rašyti laiškai pasiekė Anykščius, o  Vasario 16-ąją, atskirai sudėti į iniciatyvos heraldika pažymėtus vokus, bus simboliškai išsiųsti iš Anykščių atsitiktinai pasirinktais Lietuvos piliečių adresais. Šiais prasmingais, nuoširdžiais linkėjimais ir sveikinimais pradedame švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį!

Lietuvių kalbos mokytoja Alesia Paškevičienė