Devintokų krikštas

Licėjuje kupinos fizinių ir intelektinių užduočių bei šokių praūžė devintokų krikštynos, po kurių jie dabar – pilnateisiai VGTU inžinerijos licėjaus gimnazistai. Sveikiname!
Ypač smagu, kad pagrindinis dešimtokų, krikštijusių jauniausiuosius gimnazistus, tikslas – rasti kelią į bendrystę ir draugystę – įvykdytas. Pavyko!

„Krikštynos ir jų organizavimas padėjo pamatyti žmones iš kitos perspektyvos.” (Agnius, IIa)

„Manau, krikštynos visai pavyko, nors planuojant buvo daug streso ir nerimo. Ruoštis buvo labai smagu, vieni su kitais geriau susipažinome, pajuokavome. Gerai, kad mūsų buvo daug, nes taip daugiau minčių ir idėjų gimė. Šių metų devintokai taip pat labai geri – nesitikėjau, kad tiek bus pasiruošę! O šiaip tikrai labai gerai. Manau, viskas pavyko, svarbiausia – susidraugavome ir su devintokais.” (Ramunė, IIa)

„Krikštynos buvo gerai suorganizuotos dešimtokų. Tai buvo gera patirtis naujokams ir net ankstesniems licėjaus mokiniams.” (Joris, Ia)

„Man krikštynos patiko. Ypač 10-tokų apranga, matėsi, kad įdėta darbo. Geriausios – galvosūkių ir morkų valgymo užduotys. Ačiū!” (Julija, Ia)

 „Buvo super, tikras iššūkis devintokams. Tikrai prisiminsime tokią šventę.” (Dovydas Stančius, Ib)