Gerosios patirties sklaida

Sausio 23 dieną vyko seminaras ,,Plickers programėlės panaudojimo galimybės pamokoje“, kurį organizavo Aurelija Čebelienė ir Giedrė Gražulevičiūtė. Mokytojos patirties įgijo tarptautiniuose kursuose Creative use of Tablets in Education, kurie vyko Prahoje. Dalyvavimas Erasmus+ mobilumo projekte „Inovatyvių metodų ir mokymo priemonių taikymas ugdant 7–18 metų amžiaus mokinių inžinerines kompetencijas“ buvo labai naudingas, nes suteikė daug praktinių žinių, kurios jau taikomos pamokose.|
Vienas iš mokytojų tikslų – pasidalinti gerąja patirtimi su licėjaus kolegomis. Seminare ,,Plickers programėlės panaudojimo galimybės pamokoje“ mokytojai patys praktiškai išbandė, kaip tai veikia ir kaip pritaikoma ugdymo procese. Plickers galima panaudoti įvairių dalykų pamokose. Mokytojams patiko, kad tai universali programėlė, kuria galima paįvairinti pamoką. Daugelis pripažino, jog tai puikus ir aktyvus būdas patikrinti mokinių žinias arba panaudoti kaip refleksijos metodą. Tai priklauso nuo kiekvieno mokytojo kūrybiškumo.
Šių dienų galimybės leidžia kiekvieną pamoką vesti linksmiau, įdomiau ir išmaniau. Mes siekiame, kad mokiniai dar labiau būtų įtraukti į mokymo ir mokymosi procesus.

Lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Gražulevičiūtė ir anglų kalbos mokytoja Aurelija Čebelienė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.