Futbolo turnyras, skirtas mokyklos 60-mečiui paminėti

Saulėtą gegužės 4-osios popietę į mokyklos futbolo aikštyną rinkosi būrys futbolo mėgėjų, entuziastų, sporto sirgalių. Futbolo turnyro šventei, skirtai mokyklos 60-mečiui paminėti, emocinį startą davė mokyklos šokėjų trupė, vadovaujama šokių mokytojos Viktorijos Petrokaitės. Šiltą sveikinimo žodį tarė pavaduotoja neformaliajam ugdymui Ramunė Pabalė.

Turnyro vykdymo sistemą išsamiai paaiškino mokytojas Liutauras Mažeika ir į varžybų startą stojo mokytojų, abiturientų, dešimtokų-vienuoliktokų ir alumni (buvusiųjų mokinių) komandos. Pirmiausiai susirungė mokytojų ir dešimtokų-vienuoliktokų komandos. Futbolo aikštelėje virė sportinis azartas ir noras laimėti. Pirmąsias varžybas įtikinamai laimėjo mokytojai.

Kiekvienos tolimesnės varžybos teikė džiaugsmą turnyro stebėtojams ir užsidegimą sportininkams. Abiturientės Agata, Emilija, Ieva per pertrauką atliko linksmą palaikymo šokį. Buvo sužaistos šešerios rungtynės. Suvedus turnyro rezultatus paaiškėjo, kad trys komandos – dvyliktokai, mokytojai, alumni – surinko vienodai taškų. Siekiant išsiaiškinti varžybų nugalėtoją ir prizininkus buvo skaičiuojamas įmuštų ir praleistų taškų santykis.

Džiugu, kad varžybų nugalėtojais tapo abiturientai: Titas, Kasparas, Karolis, Aurimas (12a), Titas (12b), Liutauras, Ignas (12c). Komanda buvo apdovanota taure ir medaliais. Antros vietos laimėtojais tapo mokytojai. Trečioji vieta atiteko alumni (buvusiųjų mokinių) komandai. Prizinių vietų komandos buvo apdovanotos medaliais.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Liutaurui, Regimantui, šio šventinio renginio organizatoriams, sirgaliams: mokytojams, mokiniams, filmo ir nuotraukų autoriui Vydūnui.

Fizinio ugdymo mokytojų metodinė grupė

 

Futbolo turnyras, skirtas mokyklos 60-mečiui (2023.05.04)