Erasmus+ komanda 20-ajame Tarptautiniame Vilniaus maratone

Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus mokytojai ir mokiniai aktyviai dalyvauja Erasmus+ programos finansuojamuose projektuose jau ne vienerius metus. Švietimo mainų paramos fondas pakvietė programos Erasmus+ dalyvius į iniciatyvą ,,Bėk su ,,Erasmus+ “.

Rugsėjo 10 dieną 8 – 12 klasių mokinių komanda dalyvavo smagioje apšilimo mankštoje su treneriu Ignu Bakėjumi ir sėkmingai prisijungė prie daugiau nei 500 bėgikų vienijančios komandos. Mokyklos garbę gynė: Laimonas 8a, Kipras, Oskaras, Rugilė, Liepa P, Liepa S. – 8c , Gabrielė, Aleksandras, Ula – 10a, Gvidas 10a , Simonas 12b, Giedrė 12a, Meda 12c, Kasijus 12 b

https://www.vilniausmaratonas.lt/tarptautinio-vilniaus-maratono-istorija/

Vilniaus miesto 20 – tąjį maratono jubiliejų šventėme kartu su sportininkais, bėgimo entuziastais iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Po 5 kilometrų finišo komandos nariai dalijosi įspūdžiais, visi buvo geros nuotaikos. Mokiniai džiaugėsi, kad už įveiktą trasą buvo apdovanoti medaliais ir palaikymo šūksniais. Smagu, kad renginyje antrus metus savanoriavo gimnazistės: Rusnė, Dominyka, Viltė.

Džiaugiamės, kad bėgimui mokiniai buvo gerai pasiruošę!

Ačiū dalyviams, sirgaliams, nuotraukų autoriams: Deividui, Kristijonui, Gabrielei!

Fizinio ugdymo mokytojos: Nijolė Gudžiūnienė
Diana Bučienė

 

 

 

Skip to content