Ėjimas, suvienijęs licėjaus bendruomenę!

2024 m. balandžio 27 d. (šeštadienį) Vilniuje vyko didžiausias sveikatingumo renginys „IKI Ėjimo varžybos“.

Renginio tikslas – 15000 žingsnių (10,5 km).

Dalyviai buvo kviečiami pradėti maršrutą nuo Pūčkorių piliakalnio papėdės. Kiekvieno dalyvio ėjimo pabaigoje laukė medaliai ir galimybė iškeisti žingsnius į įvairius prizus: vaisius, daržoves ir kt. Renginys subūrė ne tik mūsų licėjaus bendruomenę, bet ir visą Lietuvą. Įsitraukė skirtingų amžiaus grupių žmonės: tėveliai, vaikai, šeimos su vežimėliais, ir net augintiniai.

Gausiausiai licėjui renginyje atstovavo mūsų abiturientai Karlota, Vaidas, Džiugas, Deimena, Milda, Matas, Meda, Kristupas, Laurynas. Nuo jų neatsiliko ir mokytojai: pradinių klasių mokytoja Lina Kairiūkštienė, fizinio ugdymo mokytoja Nijolė Gudžiūnienė, anglų kalbos mokytoja Aurelija Lukoit – mokytojai rinkosi netgi su savo šeimomis. Šiuo žygiu buvo pradėtas ir Walk15 aplikacijos „Mokyklos eina 2024“ iššūkis.

Lietuvos mokyklų bendruomenės yra kviečiamos prisidėti savais žingsniais ir taip skatinti kasdienį fizinį aktyvumą. Jau pirmą dieną iš 835 komandų VGTU inžinerijos licėjaus komanda užėmė pirmąją vietą.

Visą mokyklos bendruomenę kviečiame toliau žygiuoti, pasidžiaugti gražiu pavasarišku oru, pakilia nuotaika ir žadą atimančiais vaizdais, leidžiančiais atkurti sakralų ryšį su tėvynės gamta.

Spustelkite telefone nuorodą https://walk15.app/challenge/12163, pasirinkite VGTU inžinerijos licėjaus komandą ir prisijunkite prie iššūkio!

VGTU inžinerijos licėjaus abiturientai

 

 

Skip to content