Draugiškos tinklinio varžybos

Šiais mokslo metais toliau bendradarbiaujame su savo ilgamečiais socialiniais partneriais – palaikome tvirtus ir draugiškus ryšius su Antakalnio, Žirmūnų ir J. I. Kraševskio gimnazijomis. Mūsų licėjuje tinklinis labai populiarus žaidimas, bet norime pasitikrinti jėgas ir pasidalinti gerąja patirtimi už mokyklos ribų, todėl, kol nevyksta oficialios Vilniaus miesto varžybos, gruodį, sausį ir vasario pradžioje surengėme daug draugiškų tinklinio varžybų.

Licėjaus vaikinų tinklinio rinktinė ruošiasi Vilniaus miesto gimnazijų žaidynėms, todėl draugiškos varžybos buvo tarsi pasitikrinimas prieš svarbius startus. Vaikinai tris kartus susitiko su Antakalnio gimnazijos komanda – gruodį nugalėjo (3:1), sausį pralaimėjo (1:3), o vasarį vėl laimėjo (2:1). Du kartus susitiko su Žirmūnų gimnazijos III–IV klasių rinktine (pralaimėjo 0:3), su I–II klasių rinktine sužaidė lygiosiomis (2:2). Šios varžybos parodė, kad vaikinams trūksta žaidimo patirties, komandinio darbo, koncentracijos. Mūsų mergaičių tinklinio rinktinė, besiruošianti dalyvauti Vilniaus miesto mokyklų sporto žaidynėse, sužaidė vienerias rungtynes su Antakalnio gimnazijos merginų rinktine ir įtikinamai laimėjo rezultatu 3:0.

Pačios įdomiausios, atkakliausios ir linksmiausios varžybos vyko tarp mergaičių, lankančių papildomo ugdymo tinklinio treniruotes savo mokyklose. Praeitais metais merginos daugiausiai tobulino atskirus tinklinio technikos elementus, o šiemet puikiai juos panaudojo. Merginos tris kartus nugalėjo Antakalnio gimnazijos mergaites (4:1, 4:0, 5:0) ir rezultatu 6:0 įveikė J. I. Kraševskio gimnazijos merginas.

Tinklinis – ne tik puiki fizinio aktyvumo forma, bet ir priemonė ugdyti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą, galimybė gerinti mokinių saviraišką, pasitikėjimą savimi, kaupti gerą nuotaiką ir energiją.

Kūno kultūros mokytoja Rita Vinickienė

Skip to content