DofE Lietuva apdovanojimai

Karštą birželio 29 d. rytą Kairėnų botanikos sode būrėsi DofE Lietuva apdovanojimų programos dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Į apdovanojimų ceremoniją dalyvius atlydėjo programos ir žygio vadovai, mokyklų administracijų atstovai.
Renginys prasidėjo pačių DofE dalyvių muzikiniais pasirodymais, sveikinimo žodį tarė Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija viceministras Ramūnas Skaudžius, DofE programos Lietuvoje koordinatorė Viktorija Samukėnė ir VU botanikos sodo direktorius Audrius Skridaila. Svečiai pabrėžė DofE programoje ugdomų asmeninių savybių naudą jauniems žmonėms.
Ceremonijos metu pasveikinti aukso, sidabro ir bronzos lygio programą įveikę dalyviai bei jų mokytojai. Šiemet bronzos ženkleliais apdovanoti net keturi VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai: Viltė Dambrauskaitė, Anastasija Kaukaitė, Mirėja Banevič ir Kipras Petruitis. Pasveikinti ir mokiniams jų iššūkius įveikti bei tikslus pasiekti padėję mokytojai – Nijolė Gudžiūnienė, Ignas Jurčiukonis, Liudas Gumbinas.

Didžiuojamės savo mokiniais, kryptingai siekiančiais savo tikslų, ir džiaugiamės mokytojais, kurie motyvuoja ir skatina mokinius!

 

Skip to content