Darbai iš senų knygų pelnė antrąją vietą

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras pakvietė šalies moksleivius kurti antkakliukus savo svajonių šuniukui. Į šį kvietimą atsiliepė daugelio miestų vaikai. VGTU inžinerijos gimnazijos Knygų bičiulių būrelio trečių klasių mokinės Skaistė, Kotryna, Amelija, Aurėja bei dvi Viltės vieną popietę pasinėrė į kūrybinius ieškojimus. Karpė senas, nurašytas knygas, kurias bibliotekos vedėja Laima Šabūnienė mielai parnešė iš makulatūrai skirtos krūvos, lankstė, klijavo antkakliukus. Vieną pavasario savaitgalį iš visos Lietuvos atkeliavę vaikų sukurti antkakliukai (iš viso buvo pateikta daugiau nei 400 darbų) buvo eksponuojami Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.
Parodų lankytojai džiaugėsi iš popieriaus, plastilino, odos, numegztais, suklijuotais, papuoštais gamtos gėrybėmis ir viskuo, ką pašnibždėjo vaikiška fantazija, darbeliais.
Vaikų kūrybą vertino tarptautinė komisija: žurnalistas Attila Marton iš Didžiosios Britanijos , Airijos kinologų klubo prezidentas Sean Delmar, Tarptautinės kinologų federacijos atstovė Marie Luna Duran iš Belgijos ir vilnietė mokytoja Miglė Pilvelytė.
Antrąją vietą, pabrėždama puikų komandos darbą, komisija skyrė VGTU Inžinerijos licėjaus Knygų bičiulių klubo antkakliui, pagamintam iš senų knygos lapų.
Jį sukūrusios mergaitės džiaugėsi Kinologų draugijos kvietimu apsilankyti šunų parodoje. O visai neseniai iš Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro atkeliavo dovanos mūsų jaunosioms kūrėjoms.

Skip to content