Erasmus+ projekto „Universe – an Odyssey of Space and Time“ partnerių susitikimas

2019 m. gegužės 27-28 dienomis VGTU inžinerijos licėjuje vyko tarptautinis Erasmus+ projekto Universe – an Odyssey of Space and Time (2017-2019) partnerių baigiamasis susitikimas, kuriame dalyvavo Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Olandijos ir Ispanijos mokytojai, atsakingi už projekto veiklų įgyvendinimą savo mokyklose.

Susitikimo metu buvo aptartos jau atliktos projekto veiklos bei rezultatai, pasidalinta įspūdžiais, diskutuota apie projekto įgyvendinimo metu kilusius sunkumus bei iššūkius, akcentuotos sėkmingos patirtys, tarptautiniu mastu įgyti STEAM krypties įgūdžiai ir kvalifikacijos, pasidžiaugta sėkmingu bendradarbiavimu bei projekto įgyvendinimu.

Svečiai dalyvavo licėjaus gamtos mokslų bei inžinerijos pamokose, aplankė žymiausias kultūrines bei istorines Vilniaus vietas, VU observatoriją, istorinę sostinę – Trakus, kur buvo supažindinti su reikšmingiausiais Lietuvos istorijos faktais.

Licėjaus direktorė Regina Mikalauskienė ir projekto koordinatorė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Ernesta Smalinskė sveikino projekto partnerius, sėkmingai įvykdžiusius projekto veiklas, dėkojo už bendradarbiavimą ir išsakė viltį dėl bendrų ateities projektų.

Projekte dalyvavusioms mokykloms buvo įteikti VGTU inžinerijos licėjaus sertifikatai, liudijantys sėkmingą bendradarbiavimą įgyvendinant Erasmus+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą.

Transnational meeting Vilnius (2019.05.27-28)

Skip to content