Baigiamasis licėjaus Mokytojų tarybos posėdis

2024 m. birželio 28 d. VGTU inžinerijos licėjaus pedagoginė bendruomenė susirinko į mokslo metų pabaigos Mokytojų tarybos posėdį, kuris vyko VU botanikos sode esančioje konferencijų salėje.

Posėdžio metu aptarti nuveikti metų darbai, mokinių pasiekimai, pasidžiaugta mokinių laimėjimais miesto bei šalies olimpiadose ir konkursuose, apibendrintos mokytojų asmeninės ūgtys ir pergalės bei licėjaus veiklos sėkmės akimirkos,.

Mokyklos veikla – tai nuolatinis procesas, kurio kiekviena pabaiga ir kiekviena pradžia yra tik simbolinės. Tad besibaigiant vieniems mokslo metams, jau planuojamos strateginės veiklos ateinantiems. Posėdyje aptarti ne tik tęstiniai veiklos elementai, bet ir pradėta rengtis ateinančių kelerių metų strateginio licėjaus plano įgyvendinimui. Ypatingas dėmesys skirtas tam, kas reikalauja atidesnio žvilgino ir veiklos tobulinimo.

Na, o kol kas – vasara! Su savo spalvomis, garsais bei skoniais. Metas šiek tiek pailsėti, kad rugsėjį pasitiktume džiugiai nusiteikę, energijos pasipildę bei vėl pasiruošę išlaisvinti savo kūrybiškumą.

Turtingos visiems vasaros!

Skip to content