Vilniaus miesto mokyklų žaidynių badmintono varžybos

2023 m. vasario 23 d. Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų rinktinės. Mergaitės – Greta V. (9b), Aistė K. (8d), Saulė T. (8d), berniukai – Žygimantas M. (8e), Joris L. (6a), Tomas A. (8c).

Merginų grupėje dalyvavo 16 Vilniaus miesto mokyklų komandų, vaikinų – 11. Visos progimnazijų ir gimnazijų rinktinės buvo suskirstytos į pogrupius po 4 komandas.

Mūsų merginos kovėsi su Pavilnio pagrindine mokykla, Abraomo Kulviečio klasikine gimnazija ir Salomėjos Nėries gimnazija. Varžybos komandinės – du kartus žaidžia „vienetai“ (vienas prieš vieną), trečia kova – „dvejetų“ (du prieš du). Merginos savo pogrupyje demonstravo puikią žaidimo techniką, komandinį ryžtą laimėti ir įveikė visas varžoves. Ypatingą talentą atskleidė ir savo vikriu žaidimu žavėjo 9b klasės mokinė Greta.

Patekusi į stipriausių komandų ketvertą mūsų merginų komanda sutiko fiziškai stipresnes ir vyresnes varžoves. Pusfinalyje 2:1 pralaimėjo Vytauto Didžiojo gimnazijos komandai, o finale 2:0 neatlaikė puikaus Vladislovo Sirokomlės gimnazijai atstovaujančių sesių žaidimo, beje, viena iš jų yra pasiekusi pirmą reitingą Lietuvoje.

Jaunieji mūsų mokyklos badmintonininkai metė iššūkį ir pogrupyje rungtyniavo su gimnazistais, turinčiais daugiau patirties. Pirmąsias varžybas vaikinai rezultatu 3:0 pralaimėjo Vytauto Didžiojo gimnazijai, o per antrąsias mūsų komandos pirmoji raketė Žygimantas (8e) kovėsi ryžtingai ir nugalėjo Lietuvos rinktinės narį iš Žirmūnų gimnazijos. Tačiau antroji ir trečioji kovos nepavyko, taigi Žirmūnų gimnazijai pralaimėjome rezultatu 2:1.

Džiaugiamės ir didžiuojamės merginų iškovota ketvirtąja vieta, įgyta patirtimi ne tik žaidžiant, bet ir teisėjaujant varžybose.

Pirmyn pergalių link!

Fizinio ugdymo mokytojos Diana ir Nijolė

Skip to content