3a klasės – konkurso „Sveikuoliai šaunuoliai 2016“ laimėtojos – atostogos sodyboje „Dubysos slėnis“

Birželio 13 – 17 dienomis 3a klasės mokiniai stovyklavo sodyboje „Dubysos slėnis“. Pirmąją stovyklos dieną vaikai susipažino su stovyklos taisyklėmis, naujais draugais, žaidė susipažinimo žaidimus, buvo suskirstyti į komandas. Mokiniai gavo kepuraites ir marškinėlius su „Sveikatiados“ emblema.

Kiekvieną dieną mokiniai pradėdavo rytine mankšta, valgė sveiką ir skanų maistą. Susipažino su įvairiais amatais: vėlė vilną, darė papuošalus iš žalvario, gamino sūrį. Žaidė įvairius žaidimus: „Buldogas“, „Kazokai ir plėšikai“, „Surask lobį“, tinklinį, futbolą, badmintoną ir t.t. Šoko tradicinius ir pramoginius šokius. Demonstravo savo gebėjimus Talentų vakare. Stebėjo Baltijos cirko artistų pasirodymą, kurie vaikus mokė žongliruoti, sukti lankus, atlikti įspūdingus šuolius, iš pripūstų balionų pasidaryti kardus, gėlytes, šuniukus, mokinių veidus papuošė spalvingais piešiniais. Mokiniai aktyviai dalyvavo gelbėtojo pamokėlėje „Kaip išvengti nelaimių“. Matavosi gelbėtojo darbui reikalingą įrangą. Į stovyklą atvyko ir sveikatos specialistė, kuri mokė suteikti pirmąją pagalbą. Ketvirtadienis vaikams buvo įspūdingiausia diena – jie kaitinosi pirtyje, maudėsi Dubysoje ir kubile.

Penktadienį, palinkėję vieni kitiems prasmingos ir smagios vasaros, kupini įspūdžių grįžo namo. Mokiniai suprato, kad sveikai gyventi yra smagu!

3a klasės mokytoja Lina Kairiūkštienė

Skip to content