Mūsų tikslas – laimingi skaitantys vaikai

„Ar yra naujų knygų?“ – šį klausimą dažnai tenka išgirsti iš ištikimiausių bibliotekos skaitytojų. Bibliotekininkui nėra nieko malonesnio nei ištarti, kad yra, ir pamatyti nušvitusius bei sužavėtus veidus. Rasti knygą, kuri įkvepia skaityti ir domėtis pasauliu, yra ypatingas jausmas. Ačiū, kad dalinatės juo dovanodami vertingas knygas. 

Šių metų Bibliotekų Knygų Kalėdų akcijos metu bibliotekai padovanojote net 124-ias knygas. Bibliotekos knygų lentynas papildys populiarūs grožinės literatūros kūriniai, pasakos, literatūros klasika, komiksai, pažintinės knygos. Nudžiugino naujos ir būtent šiai akcijai nupirktos knygos, iš pateikto reikalingų knygų sąrašo. 

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos, o ypač daugiausiai knygų padovanojusiai 6a klasei, taip pat Mantei Jurgaitytei (7 c), Gustautei Vilkelei (5 d) bei visiškai naujas knygas atnešusiems Jonui Elmantui (1 d), Laurai Paltanavičiūtei ir Tomai Pečiulytei (4 c), direktorės pavaduotojai Jovitai Andrijauskaitei. Knygos artimiausiu metu pasieks laimingus bibliotekos skaitytojus.

 

Skip to content