Biblioteka / Elektroninės knygos

 sugrįžti į pradžią  

 

Elektronines knygas patogiai galite skaityti e-skaityklėse, kuriose naudojama e-rašalo technologija nevargina akių, tekstas gerai matomas net ir ryškioje saulės šviesoje. E-skaitykles galite pasiskolinti bibliotekoje.

ebiblioteka.mkp.emokykla.lt – lietuvių ir užsienio autorių literatūros kūriniai 5–8 klasėms.

Specializuota vaikų ir jaunimo elektroninė biblioteka „Vyturys“. Šioje internetinėje bibliotekoje rasite svarbiausias knygas mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytas pagal amžiaus grupes. Knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai. 

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai ir mokytojai gali jungtis prie šios bibliotekos per nuorodą https://vyturys.lt/kodas/vninzinerinis. Veikia visi ankstesniais metais suvesti „Vyturio“ kodai. El. knygas galima skaityti kompiuteriuose ar mobiliuose įrenginiuose. Kilus klausimams, kreipkitės į bibliotekos darbuotojas. 

iBiblioteka.lt – didžiausia bibliotekų sistema Lietuvoje, vienijanti daugiau kaip 1200 bibliotekų. Šioje sistemoje sukaupta informacija apie bibliotekų informacijos išteklius. Čia taip pat galima skaityt el. knygas, straipsnius, naudotis el. paslaugomis. El. knygų kolekcijoje daugiausia rasite suaugusiesiems skirtų grožinės ir negrožinės literatūros kūrinių.

epaveldas.lt – tai didžiausias Lietuvoje skaitmeninto kultūros paveldo portalas. Čia rasite senųjų lietuviškų knygų, Lietuvos ar mūsų išeivijos periodinių leidinių, įvairiose šalyse išleistų lietuviškų šelako plokštelių, Lietuvos muziejų eksponatų, garso įrašų, natų, audiovizualinių dokumentų ir žemėlapių. Be to, čia galite kurti savo kolekcijas, žvalgytis po virtualias parodas ir atrasti daug įdomių dalykų.

 

Skip to content