Knygų Kalėdos licėjaus bibliotekoje

Su kiekviena papuošta eglute, įžiebta lempučių girlianda, nupintu advento vainiku mumyse daugėja šviesos, gerumo ir švenčių laukimo jausmo. Šie metai paženklinti dramatiškais įvykiais, kurie vyksta visai šalia mūsų. Tokiomis akimirkomis svarbu nepasiduoti nevilčiai, tikėti, kad teisingumas laimės ir ieškoti laimės mažuose dalykuose – šiltoje šypsenoje, draugiškame apkabinime, geruose žodžiuose ir vidinėje ramybėje. Kaip ir kasmet artėjant gražiausioms žiemos šventėms skelbiame Knygų Kalėdų akciją. 

Kalėdos – tai metas, kai negandas paliekame praeityje ir dalinamės gerumu. VGTU inžinerijos licėjaus biblioteka kviečia prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo ir padovanoti naujų vertingų knygų jos skaitytojams. Knygų burtininkės visus metus įdėmiai klausėsi, kokių knygų trokšta mažos vaikų širdelės, kokių pasigenda jas ugdančios mokytojos, dairėsi ypatingų kūrinių knygynų ir leidyklų knygų kraitelėse. Visa tai sugulė šiuose sąrašuose

  Pradinio ugdymo skyriaus bibliotekai reikalingų knygų sąrašas   5-8 klasių mokiniams reikalingų knygų sąrašas

Kviečiame prisidėti prie Knygų Kalėdų akcijos ir dalintis gera literatūra. Praeitais metais jūs buvote labai dosnūs, padovanojote 215 knygų ir nudžiuginote ne vieną skaitytoją, kuris surado savo knygą. O juk knygos – tai naujos idėjos, augimas, netikėti atradimai, geresnis savęs ir mus supančio pasaulio pažinimas, visa emocijų ir išgyvenimų paletė, paguoda ir atsakymai į mums svarbius klausimus. 

Knygų Kalėdos vyks 2022 m. gruodžio 8 d. – 2023 m. sausio 10 d.

Knygas galite atnešti į pagrindinę licėjaus biblioteką (Antakalnio g. 120) arba į Pradinio ugdymo skyriaus biblioteką (Nemenčinės pl. 16) skaitytojų aptarnavimo laiku. ( https://www.vgtulicejus.lt/paslaugos/bibliotekaskaitykla/. )

Dovanokime skaitymo džiaugsmą vieni kitiems ir pasitikime 2023-iuosius su gera knyga!

Bibliotekininkės