Knygos pristatymo konkursas mokiniams

Mėgsti skaityti knygas? O gal nori išbandyti save vaidindamas, režisuodamas, rašydamas scenarijus, filmuodamas ir montuodamas vaizdo klipus?

Knygos pristatymo konkursas kviečia visus neabejingus skaitymui, knygai ir kūrybai išbandyti savo jėgas ir varžytis dėl išskirtinio prizo – asmeninės bibliotekos!

Iki 2023 m. lapkričio 20 dienos perskaityk knygą ir ją pristatyk vaizdo įrašo formatu. Dalyvauti gali visi – dalyvių amžius neribojamas! Trys pirmų vietų nugalėtojai bus paskelbti prieš pat gražiausias metų šventes – gruodžio 20 d.

Dalyvauti kviečiami visi norintys

Šiaulių apskrities viešosios bibliotekos organizuojamame knygos pristatymo konkurse, kuriame apjungiamos tokios sritys, kaip literatūra, scenos menai ir medijos, dalyvauti gali skaitytojai iš visos Lietuvos. Knygų pristatymus gali kurti ne tik pavieniai asmenys, bet ir komandos, šeimos, klasės draugai. Konkurso sąlygose numatoma, kad grupės turi būti sudarytos iš ne daugiau kaip penkių narių, o vaizdo filmukas turėtų trukti ne ilgiau kaip penkias minutes. Dalyviams suteikiama visiška laisvė pasirinkti knygos pristatymo formą – tai gali būti animacija, piešinių montažas, tekstų skaitymas, mini spektaklis, monologas, dialogas ar reklaminis klipas.

Pagrindinis prizas – staigmena

Kaip ir kasmet, gruodžio mėnesio pabaigoje, trys aukščiausiais balais komisijos įvertinti vaizdo filmukų dalyviai bus apdovanoti pagrindiniais prizais. Konkurso nugalėtojams bus įteikta po nedidelę asmeninę biblioteką, kurios knygos ir įvairios smulkmenėlės atitiks savininko pomėgius ir norus. Kad būtų įdomiau, ši asmeninė biblioteka atkeliaus ne visa iš karto. Pusę metų kas mėnesį laimėtojai paštu gaus staigmenas – jiems asmeniškai surinktas dovanas, kurias sudarys knygų ir staigmenėlių komplektai.

Dalyvių laukia ir įvairūs kiti siurprizai bei papildomos nominacijos. Specialią nominaciją – elektroninių knygų prenumeratą metams, įsteigs ir konkurso draugas „Antanukas.lt“. Atskiras prizas lauks ir vieno aktyviausio mokytojo ar bibliotekininko, kuris paskatins dalyvauti konkurse didžiausią skaičių dalyvių. Viso konkurso laikotarpiu Knygos pristatymo konkurso „Facebook“ (https://www.facebook.com/KPKonkursas/) paskyros sekėjai taip pat galės dalyvauti papildomuose konkursuose ir laimėti šaunius prizus. 

Straipsnis parengtas pagal konkurso organizatorių informaciją. Išsamiau apie konkursą ir jo sąlygas skaitykite čia (https://savb.lt/lt/renginys/knygos-pristatymo-konkursas-2023/)