Dalyvaujame Knygos pristatymo konkurse 2023

Iki lapkričio 30 d. galima pateikti vaizdo įrašus Knygos pristatymo konkursui, kuris vyksta visoje Lietuvoje. 4D klasės moksleivės Urtė V. ir Agota S. pristatė Aland MacDonald knygą „Nevala Bertis. Žiurkės!“. Urtė įkvėpta knygos ir savo tetos lėlininkės kūrinių padarė Berčio dėžę-namą. Atvėrus dėžės-namo langines galima susipažinti su knygos siužetu, o jos viduje įsikūrę visi pagrindiniai knygos personažai. Knygą pristatyti Urtei padėjo jos klasės draugė Agota. Draugės rekomenduoja perskaityti šią knygą – ji linksma, pilna nuotykių ir smagių David Roberts iliustracijų. Ją labai tinka skaityti lietingą rudenį.

Kviečiame pasekti Urtės ir Agotos pavyzdžiu bei sukurti jums labiausiai patikusios knygos pristatymo video.

KPK 2023. Alan MacDonald knyga „Nevala Bertis. Žiurkės!“

KO REIKIA, KAD FILMUKĄ GALIMA BŪTŲ PATEIKTI KONKURSUI:

  • Formatas. Knygos pristatymas turi būti pateiktas video formatu. Kūrybinė laisvė neribojama – tai gali būti animacija, pasakojimas, suvaidintas siužetas, inscenizacija, grafinis pristatymas ir t.t.
  • Trukmė. Vaizdo įrašas turi būti ne ilgesnis nei 5 min.
  • Dalyviai. Galima kurti vienam, o galima suburti komandą iš draugų, klasiokų, šeimos narių, bet joje gali būti ne daugiau kaip 5 žmonės.
  • Kūrinys. Rekomenduojama rinktis vertingą literatūros kūrinį.
  • Turinys. Filmuke turi būti paminėtas/nurodytas autorius, knygos pavadinimas ir atskleistas knygos siužetas.
  • Emocija. Daugiau balų surinks kūrybiški, netikėti, originalūs knygų pristatymai.
  • Kokybė. Vaizdo įrašas turi būti kokybiškas.

Prizai. Trys aukščiausiais balais komisijos įvertinti knygų pristatymų autoriai (ar grupė iki 5 žmonių) gaus po 300 eurų vertės ASMENINĖS BIBLIOTEKOS PRENUMERATĄ. Asmeninė biblioteka atkeliaus ne iš karto, o kas mėnesį per pusę metų laimėtojus pasieks jų pomėgius atitinkanti kolekcija.

Knygos pristatymo konkursą organizuoja Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija. Daugiau apie konkursą skaitykite  https://www.facebook.com/KPKonkursas ir  https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?728483698

Atkreipiame dėmesį, kad darbų pateikimo konkursui terminas bus prailgintas iki lapkričio 30d. vietoj anksčiau skelbtos lapkričio 20 d.

2022 metais Knygos pristatymo konkursui pateikti darbai.

Skip to content