Bėgimas „Sportuokime kartu, gyvenkime sveikai“

Gruodžio 9 dieną, sekmadienį, VGTU stadione į VGTU bėgikų klubo „Inžinerija“ organizuojamą maratoną susirinko antakalniečiai. Dėstytojai, studentai, politikai ir VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai, mėgstantys bėgimą ir norintys išmėginti jėgas, nepabūgo prasto oro, šlapios ir slidžios trasos.

Jauniausios dalyvės – 5–6 klasių mokinės – įveikė 800 m trasą stadione. Pirmoji finišavo Dovilė Petraitytė (5d). Domantas Čeponis (5a) ir Zigmas Reisas (6c) nutarė įveikti 1/10 dalį maratono – 4,2 km. Jie startavo kartu su visais maratono dalyviais, o Zigmas, aplenkęs visus dalyvius, bėgančius 4,2 km, finišavo pirmas. Vyresniųjų grupėje greičiausias buvo Vilius Kaminskas (9c), antroje vietoje liko Mykolas Stankevičius (9b), trečioje – Martynas Skrebys (9c).

Pavargę, bet puikios nuotaikos, pavaišinti karšta arbata ir sausainiais, apdovanoti atminimo medaliais, asmeninėmis dovanėlėmis ir didžiuliu šakočiu, grįžome švęsti sekmadienio.