Kalėdinė sporto šventė

Gruodžio 20 dieną licėjuje vyko kalėdinė sporto šventė. Iš viso užsiregistravo penkios komandos – keturios moksleivių ir viena mokytojų. Komandos  varžėsi įvairiuose turnyruose: krepšinio  3 x 3, jėgos rungčių ir  virvės traukimo. Už kiekvienoje rungtyje iškovotą vietą komandai buvo skiriami taškai, kurių suma lėmė sporto šventės nugalėtojus.

Visos šventės metu vyko krepšinio varžybos 3 x 3, o per pertraukėles – jėgos rungtys. Daugiausia emocijų sukėlė pirmoji jėgos rungtis – „lentos laikymas“ (tiesaus kūno laikymas atrėmus į grindis kojų pirštų galais ir rankų dalimi nuo alkūnės iki riešo). Mergaičių varžybas po labai atkaklios kovos laimėjo Agnė Masaitytė (8c), jos laikas – 4:52 min. Antrą vietą, pralaimėjusi vos pora sekundžių (4:50 min.), iškovojo Gintarė Skorbutė (Ia), o trečią (4:30 min.) – Viktorija Sučkova (8c). Vaikinų grupėje, nugalėjęs visus gimnazistus, pirmąją vietą iškovojo  8c klasės mokinys Edvinas Klimas (5:26 min.), antrąją vietą – jo klasės draugas Rytis Dzikas (5:25 min.), trečiąją – Tautvydas Gavelis iš Ia (5:18 min.).

Per antrą pertraukėlę dalyvių laukė svorių laikymas ištiestomis rankomis. Merginų grupėje nugalėjo Ia klasės mokinė Gintarė Skorbutė (2:03 min.), antrąją vietą (1:47 min.) iškovojo Greta Jakiūnaitė (8c), trečiąją (1:25 min.)  – Viktorija Sučkova (8c). Vaikinų grupėje vėl lygių nebuvo 8c klasės mokiniui Edvinui Klimui (2:30 min.), antrąją vietą iškovojo Tautvydas Gavelis (Ia), jo laikas – 2:20 min., trečiąją – Joris Strončikas iš Ia (2:18 min).

Jėgos rungtyse buvo geriausias šių dalyvių asmeninis laikas, o komandos vietą lėmė visų sportininkų vidurkis. Būtent todėl „lentos laikymo“ rungtyje pirmąją vietą iškovojo 8c merginų komanda, antrąją – Ia, trečiąją – IIa. Vaikinų grupėje pirmą vietą užėmė 8c, antrąją – IIa, trečiąją – Ib. Svorių laikymo rungtyje pirmos buvo Ia merginos, antrą vietą užėmė 8c, trečią – IIa. Iš vaikinų pirmą vietą užėmė Ia, antrą vietą – Ib, treti liko 8c vaikinai.

Po jėgos turnyrų  sužaidus paskutines krepšinio varžybas ir suskaičiavus taškus  paaiškėjo krepšinio turnyro nugalėtojai  – mokytojų  komanda, kuriai atstovavo Tadas Prakapas, Tomas Silvanavičius, Dalius Miknevičius, Laurynas Dapkevičius. Antrą vietą iškovojo Ib klasės komanda, o trečią  – Ia klasės komanda.

Sporto šventę vainikavo nuotaikingos virvės traukimo varžybos, kuriose pergalę lėmė ne tik fizinė jėga, taktika, bet ir tinkama avalynė. Po virvės traukimo varžybų maratono pirmąją vietą iškovojo Ia klasė, antrąją – IIa, trečiąją – Ib.

Susumavus visų turnyrų rezultatus kalėdinės sporto šventės nugalėtoja tapo Ia klasės komanda.  Sveikiname laimėtojus ir juos palaikyti atėjusią auklėtoją Raimondą Beinortienę. Nugalėtojai buvo apdovanoti  saldžiais prizais.